Kalendarz Pirelli 2019 - galeria zdjęć

Kalendarz Pirelli 2019 - galeria zdjęć

Autorem kultowego kalendarza Pirelli 2019 jest Albert Watson, który rozpoczął karierę fotograficzną w latach 70. Jego zdjęcia dotychczas trafiły na ponad sto okładek magazynu Vogue. Fotograf lubi powtarzać: "Jeśli kochasz fotografię, to się jej naucz." Przedstawiamy osoby i historie, które pojawiły na kartach kalendarza. Prezentujemy Kalendarz Pirelli 2019.


Przed obiektywem Alberta Watsona stanęła m.in. supermodelka Gigi Hadid, projektant mody Alexander Wang i aktorka Julia Gardner. Kolejne karty kalendarza Pirelli 2019 ozdobi pierwsza afroamerykańska primabalerina w American Ballet Theatre - Misty Copeland i Siergiej Połunin, który w wieku 19 lat został najmłodszym w historii pierwszym solistą londyńskiego Royal Ballet. To kolejny kalendarz, w którym nie zobaczymy nagości, za to będzie opowieść o marzeniach i miłości w kinowym stylu.
 
Albert Watson, jeden z najbardziej utytułowanych fotografów na świecie stworzył niezwykłą serię obrazów odzwierciedlających naturę ludzkich marzeń i ambicji w XXI wieku. Sesje zdjęciowe powstały w Miami i Nowym Jorku. Dzięki wyobraźni fotografa w kalendarzu Pirelli 2019 wkraczamy w życie czterech kobiet - i ich partnerów - w intymną podróż, badając drogę do spełnienia ich marzeń i ambicji - i tego, jaki wpływ wywarło to na ich relacje: zgodnie ze starym powiedzeniem, bądź ostrożny, kiedy czegoś pragniesz, bo może się to po prostu spełnić.
 
Reklama

Aparat fotograficzny w praktyce


Kluczowa jest dla mnie wiedza na temat mojego aparatu - muszę znać go tak dobrze, aby zupełnie nie myśleć o tym, co robię - mówi fotograf dzikiej przyrody Paul Nicklen.

 

Dopiero wtedy, kiedy manualny aspekt posługiwania się aparatem będzie perfekcyjnie opanowany, i stworzymy własny sprzętowy ekosystem, przychodzi czas na swobodę tworzenia.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem