Kalendarz Pirelli 2019. Znamy nazwisko fotografa, który wykona zdjęcia

Kalendarz Pirelli 2019. Znamy nazwisko fotografa, który wykona zdjęcia

Czy najnowsza edycja kalendarza Pirelli 2019 będzie kontynuować wprowadzoną w pokazywaniu kobiecego piękna rewolucję, rezygnując z nagości? Tego jeszcze nie wiemy. Na razie poznaliśmy nazwisko fotografa, który wykona zdjęcia do kultowego kalendarza. Albert Watson - portrecista, którego zdjęcia stały się ikonami fotografii. począwszy od ujęcia Alfreda Hitchcocka trzymającego oskubaną gęś, przez akty Kate Moss wykonane z okazji jest 19 urodzin, aż po portret Steve'a Jobsa, który zdobi okładkę jego biografii.


Albert Watson rozpoczął karierę fotograficzną w latach 70., od tego czasu jego zdjęcia trafiły na ponad sto okładek magazynu Vogue. Fotograf lubi powtarzać: "Jeśli kochasz fotografię, to się jej naucz." A pytany o przepis na udany portret odpowiada: "Naprawdę dobry portret to forma obustronnej komunikacji – ktoś rzuca ci klejnoty, a ty je łapiesz. Bardzo niewielu ludzi potrafi wykazać się stuprocentową elastycznością wystarczającą do tego, żeby dało się to zrobić. Jest to jakaś magia, jaką wywołuje praca z aparatem."  Ostatnio zdradził też kulisy powstawania słynnego portretu Kate Moss.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem