Kamery Canon XF300 i XF305 będą kręcić w 3D

Kamery Canon XF300 i XF305 będą kręcić w 3D

Za pośrednictwem nowego firmware Canon wzbogacił ręczne kamery XF300 i XF305 o możliwość nagrywania filmów w trójwymiarze. Oficjalna prezentacja możliwości odbędzie się podczas zbliżających się targów NAB w Las Vegas.


Canon 3D Assist Function pozwoli na połączenie dwóch egzemplarzy XF305 lub dwóch XF300, by w ten sposób nagrać trójwymiarowy film. Największym problemem będzie łączna cena, czyli około 14 tysięcy dolarów w przypadku dwóch kamer XF300 i 16 tysięcy przy XF305. 3D Assist Function to nie jedyne udogodnienie, jakie producent wprowadził wraz z nowym oprogramowaniem. Mamy też do dyspozycji m.in. tryb nagrywania tego samego materiału na dwóch kartach pamięci, w przypadku gdyby jedną z nich spotkała awaria. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem