Jubilerska kampania reklamowa wyprodukowana na Facetime

Jubilerska kampania reklamowa wyprodukowana na Facetime

W obliczu pandemii większość dotychczasowych mechanizmów realizowania zleceń została wywrócona do góry nogami - W tych okolicznościach trzeba czasami próbować zupełnie nowych, czy nawet na pierwszy rzut oka szalonych pomysłów. Jedna z firm jubilerskich postanowiła poradzić sobie z ograniczeniami, jakie narzuca pandemia, produkując kampanię reklamową całkowicie zdalnie - za pomocą FaceTime.


Kampania reklamowa zrealizowana przez FaceTime

Brytyjska firma jubilerska Taylor and Hart tworząca pierścionki zaręczynowe i biżuterię, rozpoczęła unikatową kampanię reklamową, w której wykorzystywane są wyłącznie zdjęcia wykonane poprzez FaceTime (aplikacja do wideokonferencji dostępna na urządzeniach Apple). Kampania zatytułowana "Miłość jest teraz" (Love is Now) przestawia pary z całego świata, które dzielą się swoją - od Londynu po Paryż i od Nowego Jorku po Auckland, ukazując je w okresie zamknięcia z powodu zagrożenia koronawirusem. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem