Kampania reklamowa strojów kąpielowych Photoshop Free - jednak z photoshopem

Kampania reklamowa strojów kąpielowych Photoshop Free - jednak z photoshopem

Nowa kampania marki Target, reklamująca jej kostiumy kąpielowe: #TargetSwim obiegła światowe media, dzięki przedniemu pomysłowi na hasło reklamowe – "bez photoshopa", zachęcając jednocześnie kobiety do publikowania swoich autentycznych zdjęć w strojach kąpielowych. Firma chcąc dać dobry przykład sama wykonała sesje zdjęciowe z tancerką Megan Batoon czy Lizzie Armanto jeżdżącą na deskorolce, zapewniając, że pokazywane zdjęcia są wolne od Photoshopa. Nie musieliśmy długo czekać, aby internetowi śledczy udowodnili firmie nie całkiem etyczne zachowanie.


Alex Cooke jako pierwszy zauważył ślady postpordukcji na zdjęciu z tancerką Megan Batoon. Warto zauważyć, że zmiany są w rzeczywistości niewielkie i raczej nie zamieniają znacząco sylwetek modelek. Trudno jednoznacznie określić, czy te działania są nadużyciem ze strony firmy Target, jednak z pewnością trudno uznać, że fotografie te są "Wolne od photoshopa".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem