Karbonowy statyw Manfrotto 190 Go!

Karbonowy statyw Manfrotto 190 Go!

Manfrotto wprowadza na rynek nowy karbonowy statyw Manfrotto 190 Go! - lekki i kompaktowy statyw z włókna węglowego. Nowy statyw 190 Go! jest uzupełnieniem gamy statywów serii 190. Teraz statywy 190 Go! również będą dostępne w zestawach z głowicami 496RC2 i 804 MkII. Zmniejszenie rozmiarów i szybkość działania oraz łatwiejsze transportowanie statywów 190 Go! zapewnia system „twist locking”. Za pomocą mechanizmu obrotowego blokowania nóg „twist locking” możemy rozsunąć nogi statywu łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy system blokady nóg umożliwia szybkie działanie ruchem tylko jednej ręki.


Niezwykłą wygodę w transportowaniu 190 Go! gwarantuje jeszcze bardziej zwarta budowa. Statyw w pozycji złożonej posiada tylko 45 cm długości, a mechanizm ustawienia kolumny pionowej do pozycji poziomej jest dostępny tylko w razie potrzeby, nie zajmując zbędnego miejsca. Statyw w wersji wykonanej z włókna węglowego (z wyjątkiem jednego elementu wykonanego z aluminium) jest lżejszy o 18% od aluminiowej wersji statywu 190 Go!

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem