„Głowa robi zdjęcia, nie aparat, fotografuję, więc jestem” Jacek Bonecki na warsztatach fotograficznych i produkcji wideo Cyfrowa Kreacja Obrazu w Łodzi Jednym z zaproszonych gości, który podczas warsztatów podzieli się z uczestnikami swoim fotograficznym i operatorskim doświadczeniem, będzie Jacek Bonecki.

"Fotografia wspinaczkowa w dobie cyfrowej ciemni" – Marcin Jamkowski na warsztatach Cyfrowej Kreacji Obrazu w Łodzi Marcin Jamkowski, rocznik 70.

Warsztaty fotograficzne i produkcji wideo Cyfrowa Kreacja Obrazu w Łodzi

sobota, 01.03.2008r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 3032 razy

Warsztaty fotograficzne i produkcji wideo Cyfrowa Kreacja Obrazu w Łodzi Ogólnopolskie warsztaty fotograficzne i produkcji wideo Cyfrowa Kreacja Obrazu 2008 organizowane są już od trzech lat i cieszą się ogromną popularnością oraz zaufaniem czytelników serwisu SwiatObrazu.

Warsztat fotografii podwodnej

czwartek, 31.01.2008r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 675 razy

Warsztat fotografii podwodnej Portal FotografiaPodwodna.

Warsztaty Corel

wtorek, 01.01.2008r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 860 razy

Warsztaty Corel Podczas targów FILM VIDEO FOTO odbędą się warsztaty - prezentacje oprogramowania graficznego -  organizowane przez Wydawnictwo IPI oraz firmę Corel.Codzienny Biuletyn informacyjny

Najświeższe informacje i wydarzenia codziennie w Twojej skrzynce

SwiatAktu.pl

Fot. zuzejka

Fot. zuzejka

5 września 2018, 09:46
czytaj więcej »

Współpraca

 

 

 

Najnowsze fotografie

po żniwach ... rybka na śniadanie do wynajęcia, młodych nie ma :-( rozciąganie Lato w kratkę, na urlopie ...:) Materiały na huśtawkę ogrodową