NYPD rozpoczęło śledztwo w sprawie Terry Richardsona

poniedziałek, 08.01.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 3232 razy

NYPD rozpoczęło śledztwo w sprawie Terry Richardsona Wygląda na to, że sytuacja słynnego fotografa staje się coraz bardziej poważna.

Porównanie Google Pixel 2 i Hasselblad H4D. Jaki efekt daje zestawienie smartfona z aparatem średnioformatowym? Fotograf Tyler Stalman postanowił dowiedzieć się, co przyniesie porównanie smartfona Google Pixel 2 i średnioformatowego Hasselblada H4D.

Na tych zdjęciach ukrył się kot. Wielu internautów głowi się nad tym, aby go znaleźć. Grace Spelman i jej kot, o swojsko brzmiącym imieniu Pierogi, przenieśli się kilka miesięcy temu do nowego mieszkania.

Świąteczna lekcja miłości, która podbiła serca internautów

środa, 27.12.2017r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 2483 razy

Świąteczna lekcja miłości, która podbiła serca internautów Podczas pobytu na Święta w rodzinnym domu Taylor Burkhalter z Fayetteville w Arkansas uchwycił obraz prawdziwej miłości.

Zwierzaki, które bardziej niż święta lubią jedynie demolkę

czwartek, 21.12.2017r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 2570 razy

Zwierzaki, które bardziej niż święta lubią jedynie demolkę Nie tylko ludzie dają się ponieść świątecznej atmosferze – także koty, psy a nawet papugi odczuwają ogromny entuzjazm.

Szczyt nierozwagi - trzech fotografów podeszło kilka metrów od niedźwiedzicy z młodymi, aby zrobić jej zdjęcia Ilu z Was na widok prawie ćwierćtonowego niedźwiedzia brunatnego, który na dodatek jest samicą i ma pod swoją opieką trójkę potomstwa, zdecydowałoby się zbliżyć do niego na odległość nieprzekraczającą 5 metrów? Taką właśnie sytuację, w którą zamieszanych było trzech uczestników kilkudniowej fotowyprawy na Alaskę, uwiecznił na zdjęciach fotograf Rick Beldegreen.

Jak daleko się posuniesz? Bruce Weber oskarżony o molestowanie

poniedziałek, 04.12.2017r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 4150 razy

Jak daleko się posuniesz? Bruce Weber oskarżony o molestowanie Fala oskarżeń o nadużycia na tle seksualnym, która w ostatnich miesiącach zalała świat show-biznesu, nie ominęła również rynku fotograficznego.

Opakowanie kolekcjonerskiej edycji serialu "Stranger Things" zawiera fotografie wykorzystane bez zgody autora. Co na to Netflix? Netflix wydał edycję kolekcjonerską serialu swojej produkcji zatytułowanego "Stranger Things", obejmującą płyty DVD i Blu-ray zawierające pierwszy sezon.

Sesja zdjęciowa Marijke Thoen z porodu w szklanej wannie usunięta z serwisów społecznościowych Marijke Thoen na co dzień zajmuje się fotografią noworodkową.

10 rzeczy, które Twój fotograf ślubny chciałby, abyś przestał robić

czwartek, 23.11.2017r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 3114 razy

10 rzeczy, które Twój fotograf ślubny chciałby, abyś przestał robić Każda młoda para pragnie, aby zdjęcia ze ślubu były wyjątkowe i oddawały piękno tego najważniejszego dnia w życiu.

Zabawny portret przyjaciela pana młodego rozchodzi się wirusowo wśród internetowej publiczności Obecnie wszystko może zyskać w internecie chwilową popularność – stać się memem lub elementem viralowego szaleństwa.

Internauta na podstawie zdjęcia dekonspiruje dziejowy spisek NASA. Czy misja Apollo 17 to wielka mistyfikacja? Załogowe loty na Księżyc, odbywające się w ramach amerykańskiego Programu Apollo, wciąż są na celowniku zwolenników teorii spiskowych.

Sztuczna inteligencja tworzy portrety nieistniejących ludzi. Czy nachodzi kres zawodu modela i modelki? NVIDIA – znany producent kart graficznych – przedstawił technologię, która może jednocześnie fascynować i niepokoić.

Jak uwodzić kobiety poprzez fotografię - Amazon rozpoczął sprzedaż kontrowersyjnej książki Na stronie Amazon.

Jak poradzić sobie ze znajomymi, którzy chcą zlecić wykonanie zdjęć i jednocześnie otrzymać sporą zniżkę? Tytułowe pytanie zakłada, że osoba z kręgu znajomych, która zapragnie zamówić fotografie lub wideo, chce w ogóle zapłacić jakąś sumę za wykonaną pracę – w rzeczywistości wielokrotnie można spotkać się z sytuacją, gdy taki „klient” oczekuje realizacji za darmo, dodając powszechnie znane hasło: „będziesz miał do portfolio”.

Zakaz publikacji zdjęć Terry'ego Richardsona w Vogue i Vanity Fair. Nowe oskarżenia o molestowanie seksualne? Od prawie dekady padają oskarżenia wobec Terry'ego Richardsona o wykorzystywanie seksualne kobiet, które fotografuje.

Quo Vadis Lightroomie?

poniedziałek, 23.10.2017r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 2601 razy

Quo Vadis Lightroomie? Ogłoszona pod koniec ubiegłego tygodnia decyzja firmy Adobe dotycząca poważnych zmian w rozwoju i modelu sprzedaży popularnej aplikacji Lightroom zatrzęsła światkiem cyfrowej fotografii.

Skandaliczne zdjęcia na Rodos - przez parę z Wielkiej Brytanii będzie cierpieć wiele par młodych Carly i Matthew Lunn postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak” na greckiej wyspie Rodos, i przy tej okazji wywołali międzynarodowy skandal.

Lawina krytyki dla fotografki i modelki za zdjęcia do nowej kampanii adidas Originals

wtorek, 10.10.2017r. | 33%/67% ocen: 3 | czytano 4700 razy

Lawina krytyki dla fotografki i modelki za zdjęcia do nowej kampanii adidas Originals Adidas Originals do realizacji najnowszej kampanii reklamowej jesień-zima 2017/2018 promującej kultowy model butów "Superstar", zaprosił młode pokolenie Internetu "icons of tomorrow" - m.

Straciła pracę przez zdjęcia z narzeczonym

czwartek, 05.10.2017r. | 20%/80% ocen: 5 | czytano 3996 razy

Straciła pracę przez zdjęcia z narzeczonym Sesje zdjęciowe często budzą kontrowersje, jednak ta seria fotografii lotem błyskawicy obiegła cały internet, wywołując zarówno zachwyt, jak i oburzenie.

Ciemna strona fotografii stockowej

wtorek, 03.10.2017r. | 0%/100% ocen: 1 | czytano 3052 razy

Ciemna strona fotografii stockowej W ostatnich latach jakość fotografii stockowej, jej wyrafinowanie i symbolika znacznie się poprawiły.

1 2 3 4 5 6 ... 19


Najnowsze fotografie

Nad przepaścią widok na Puerto DSC00217fk,ng.jpg DSC00217e.jpg ..będzie  narada... Wieczór październikowy-28 Po libacji