Kiedy słyszymy słowo fotograf, wyobrażamy sobie natychmiast mężczyznę z aparatem - rozmawiamy z fotografką Julią Zabrodzką Mieliśmy ogromną przyjemność porozmawiać ze znakomitą fotografką podróżniczą i dokumentalistką Julią Zabrodzką - Pytaliśmy o życie i twórczość fotografki podczas pandemii, o drogę do sukcesu w świecie fotografii, tajniki fotografowania w podróży i otrzymaliśmy fascynujące odpowiedzi.

Zajęcia on-line w Trójmiejskiej Szkole Fotografii

środa, 15.07.2020r. | 100%/0% ocen: 2 | czytano 8226 razy

Zajęcia on-line w Trójmiejskiej Szkole Fotografii Trójmiejska Szkoła Fotografii (TSF) łączy nie tylko niezwykłą pasję do fotografii z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, ale też nieustająco rozwija się, odpowiadając na potrzeby słuchaczy i otaczającej nas rzeczywistości.

Moją największą pasją jest fotografia podwodna - Rafał Makieła w rozmowie z redakcją

poniedziałek, 26.08.2019r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 4783 razy

Moją największą pasją jest fotografia podwodna - Rafał Makieła w rozmowie z redakcją Rafała Makieła fotografuje modę, wykonuje zdjęcia reklamowe, zajmuje się też fotografią ślubną, tworząc w każdym z tych obszarów rewelacyjne zdjęcia.

Gdy fotografuje się noworodki i małych bohaterów, trzeba mieć naturalną cierpliwość. Rozmawiamy z Aliną Płaczek Fotografia noworodkowa to dziedzina trudna i stawiająca przed fotografem wielkie wyzwania - w kwestii zachowania bezpieczeństwa małych modeli, umiejętności technicznych czy kreatywnej wizji, która jednak nie przyćmi głównego celu sesji, jakim jest wykonanie ponadczasowego portretu jej bohatera.

Lubię robić właśnie takie zdjęcia - fotografia sensualna Tomka Zienkiewicza

wtorek, 11.06.2019r. | 100%/0% ocen: 5 | czytano 5766 razy

Lubię robić właśnie takie zdjęcia - fotografia sensualna Tomka Zienkiewicza Intymne, seksowne, pięknie skadrowane, po mistrzowsku oświetlone – takie są fotografie sensualne Tomka Zienkiewicza.

Popełniłem w swojej pracy tyle błędów, że chciałbym, aby inni ich uniknęli – fotograf ślubny Grzegorz Płaczek zdradza nam kulisy swojej pracy. Jeszcze nie tak dawno fotografowie ślubni w Polsce mieli złą prasę, nazywani byli rzemieślnikami, odmawiano im aspirowania do grona twórców fotografii artystycznej.

Gdybym miał jednak wybrać jeden punkt zwrotny, wskazałbym moment, w którym zrozumiałem jak ważna jest kompozycja. Każdy z nas z pewnością niejeden raz doświadczył wszechogarniającego zachwytu nad otaczającym go krajobrazem.

Zdjęcie odbieramy tylko jednym zmysłem - o fotografii kulinarnej rozmawiamy z Kasią Fiszer W październiku w Trójmiejskiej Szkole Fotografii rozpocznie się nauka w Szkole Policealnej Wieczorowej i Zaocznej oraz Studium Fotografii Artystycznej.

Iza Łysoń tworzy "wydanie drugie poprawione" świata, czyli zjawiskowe zdjęcia psów

poniedziałek, 13.08.2018r. | 100%/0% ocen: 2 | czytano 3855 razy

Iza Łysoń tworzy "wydanie drugie poprawione" świata, czyli zjawiskowe zdjęcia psów Iza Łysoń to młoda i niezwykle utalentowana autorka wspaniałych portretów psów, które zachwyciły widzów na całym świecie.

Zachwycające zdjęcia krajobrazów Patrycji Towarek wraz z inspirującą rozmową z ich autorką Każdy kto choć raz próbował uchwycić piękno otaczającej go przyrody za pomocą aparatu wie, że nie jest to proste zadanie.

Bogdan Wańkowicz zdradza kulisy powstania zdjęć z cyklu Flying food

wtorek, 12.06.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 4005 razy

Bogdan Wańkowicz zdradza kulisy powstania zdjęć z cyklu Flying food Fotografia kulinarna w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans.

Zaczynałem od podglądania innych - rozmawiamy z fotografem krajobrazu Patrykiem Biegańskim Patryk Biegański: młody i niezwykle utalentowany - to tylko pierwsze dwa określenia fotografa krajobrazowego, z którym mieliśmy okazję rozmawiać.

Ludzie błędnie myślą, że retusz nastał razem z Photoshopem - mówi znakomity portrecista Ariel Grabowski Mieliśmy przyjemność porozmawiać z Arielem Grabowskim, fotografem zajmującym się portretem i modą, dla którego nieodłącznym elementem twórczości jest postprodukcja, nadająca zdjęciom własny styl, przy zachowaniu wszystkich szczegółów.

Nagie mamy z dziećmi w projekcie LOVE - rozmowa z autorem zdjęć, znakomitym portrecistą Radosławem Pasterskim Radosław Pasterski, utalentowany fotograf, który na co dzień tworzy wyraziste portrety i zmysłowe akty, rozpoczął nowy projekt zatytułowany Love.

Piękno nie istnieje bez prawdy - rozmowa z Agatą Vera Schiller

wtorek, 18.04.2017r. | 66%/34% ocen: 3 | czytano 5335 razy

Piękno nie istnieje bez prawdy - rozmowa z Agatą Vera Schiller W redakcji SwiatObrazu.

Iza Łysoń tworzy "wydanie drugie poprawione" świata, czyli zjawiskowe portrety psów

środa, 22.06.2016r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 8350 razy

Iza Łysoń tworzy "wydanie drugie poprawione" świata, czyli zjawiskowe portrety psów Iza Łysoń ma zaledwie 19 lat i ponad 150 tysięcy wykonanych zdjęć.

Audrey Woulard - fotografująca mama

środa, 25.05.2016r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 4866 razy

Audrey Woulard - fotografująca mama Staram się uruchomić kreatywne zdolności, które we mnie drzemią.

Lubię jak w obrazie pojawia się cała rozpiętość tonalna - Iwona Podlasińska

piątek, 06.05.2016r. | 100%/0% ocen: 5 | czytano 13270 razy

Lubię jak w obrazie pojawia się cała rozpiętość tonalna - Iwona Podlasińska Iwona Podlasińska łączy dwie ważne role: fotografa i mamy.

Każde moje zdjęcie było krytykowane - mówi Grzegorz Pazdyga

czwartek, 14.04.2016r. | 100%/0% ocen: 6 | czytano 11710 razy

Każde moje zdjęcie było krytykowane - mówi Grzegorz Pazdyga Fotografia makro ujawnia widzom zupełnie inny wymiar otaczającego nas świata, który potrafi zaskoczyć i zachwycić.

Niesamowita kolorystyka moich prac to zasługa dobrego światła - Piotr Jamiński

wtorek, 12.04.2016r. | 100%/0% ocen: 5 | czytano 7323 razy

Niesamowita kolorystyka moich prac to zasługa dobrego światła - Piotr Jamiński Wielu fotografów jest zdania, że wykonując zdjęcia krajobrazowe trudno o oryginalność.

Kobiety fotografują: Aleksandra Strzemecka-Turotszy

wtorek, 08.03.2016r. | 100%/0% ocen: 2 | czytano 6812 razy

Kobiety fotografują: Aleksandra Strzemecka-Turotszy 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

1 2 3 4 5 6 ... 8


Najnowsze fotografie

Kulczyk Northern Cardinal - male Listopadowe dróżki Liście" do M Zima niestety kwietnik - lepszy cwaniak *