Katowickie neony - wystawa fotografii

Katowickie neony - wystawa fotografii

Stowarzyszenie Moje Miasto z Katowic oraz Galeria Rondo Sztuki zapraszają na wystawę fotografii katowickich neonów. Te świetlne reklamy jak mało co nadają wyraz każdemu miastu.


„Pójdziemy sobie spacerkiem do Ronda, wśród neonów i gwiazd, nasze miasto nocą wygląda pięknie jak żadne z miast” - śpiewał przed laty Jerzy Połomski.

Katowice nazywane w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych "miastem tysiąca neonów" nocą rozbłyskiwały feerią kolorów i barw, subtelnie powyginane jarzeniówki zamieniały ulice śródmieścia niemal w bajkowy świat.

Oglądane dziś fotografie z tamtego okresu pokazują jak niesamowity był odbiór przestrzeni miejskiej i jak atrakcyjna wizualnie była taka przestrzeń.
Dodać należy, iż stylistyka, rodzaje czcionki i założenia projektowe tamtejszych reklam były opracowane profesjonalnie, z wyczuciem i dużym smakiem.

Dlatego z wielką przyjemnością Stowarzyszenie Moje Miasto z Katowic oraz Galeria Rondo Sztuki zapraszają na wystawę fotografii katowickich neonów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem