KFC Hot & Spicy Chicken – rewelacyjny pomysł na zdjęcia reklamowe

KFC Hot & Spicy Chicken – rewelacyjny pomysł na zdjęcia reklamowe

KFC Hot & Spicy Chicken to flagowa przekąską amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi. Teraz ten ognisty smażony kurczak stał się bohaterem pomysłowej kampanii reklamowej Ogilvy & Mather Hong Kong.Na pierwszy rzut oka przyciągające wzrok fotomontaże wyglądają jak autentyczne fotografie ekscytujących wydarzeń, w tym start promu kosmicznego, wyścig samochodowy, czy kulminacyjna scena filmowa. Jednak po bliższym przyjrzeniu się staje się jasne, że dym statku kosmicznego, spaliny samochodu wyścigowego i dramatyczna detonacja są właściwie strategicznie oświetlonym i doskonale zakamuflowanym kurczakiem KFC Hot & Spicy Chicken.
 
KFC Hot & Spicy Chicken
 
KFC Hot & Spicy Chicken
Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Radość fotografowania polega na dokonywaniu swobodnych wyborów: jeśli chcesz, możesz stosować klasyczne reguły. Ale równie dobrze możesz je naciągnąć do swoich potrzeb lub całkowicie zignorować.

 

Jednak te decyzje możesz podejmować świadomie dopiero w momencie, kiedy będziesz miał wiedzę o możliwościach konstrukcji obrazu.

 

E-kurs podzielony jest na lekcje, na które składają się zarówno e-booki, jak i filmy.

 

Jeszcze w trakcie trwania nauki będziesz mógł zaobserwować u siebie znaczną poprawę umiejętności fotograficznych.

 

Sprawdź szczegóły

 
KFC Hot & Spicy Chicken
 

Wokół tematu

Dla Clinta Clemensa, jednego z najbardziej rozchwytywanych fotografów reklamowych odpowiedzią jest prostota, o której jego zdaniem wielu twórców zapomina. "Niepotrzebnie wszystko komplikują" - mówi. "Często ich zdjęciom brakuje prostego przek... więcej

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 50% 50% ocen: 2

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Warte uwagiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Ze świecą szukać.. *** Bug po zachodzie Mroźny poranek Letni czas Jeszcze o listopadzie Nad stawikiem