17 lipca 2017, 15:10
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1607 razy

Kingston MobileLite Duo 3C - czytnik kart microSD

Kingston MobileLite Duo 3C - czytnik kart microSD

Kingston wprowadza na rynek nowy czytnik kart microSD – MobileLite Duo 3C. Czytnik kart microSD posiada podwójny interfejs do pracy z portami USB typu A i typu C i jest przeznaczony dla urządzeń z portami USB typu C.

MobileLite Duo 3C jest zgodny ze specyfikacją USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) i oferuje szybką prędkość transferu, umożliwiającą przesyłanie i usuwanie filmów, zdjęć i innych dużych plików. Urządzenie odczytuje karty microSD / SDHC / SDXC, UHS-I oraz najnowsze klasy szybkości. Dzięki kompaktowej, metalowej formie, MobileLite Duo 3C z łatwością zmieści się do plecaka, torebki lub kieszeni.

[kn_free]

"MobileLite Duo 3C jest wszechstronnym czytnikiem dla nowszych i starszych systemów, ponieważ współpracuje z USB typu C i typu A" - powiedziała Valentina Vitolo, Flash Business Manager, Kingston. "Typ USB C jest coraz bardziej popularny, a nasz nowy czytnik kart idealnie nadaje się do użytku osobistego lub profesjonalnego. Dzięki wytrzymałej i lekkiej konstrukcji możemy zabrać go ze sobą wszędzie".

Najważniejsze cechy i specyfikacja Kingston MobileLite Duo 3C:

[kn_advert]

MobileLite Duo 3C objęty jest dwuletnią gwarancją oraz wsparciem technicznym firmy Kingston.

 www.swiatobrazu.pl