Kipon EF-S/E AF ND – adapter dla systemu Sony E z wbudowanym zmiennym filtrem neutralnym

Kipon EF-S/E AF ND – adapter dla systemu Sony E z wbudowanym zmiennym filtrem neutralnym

Oferta akcesoriów dla aparatów bezlusterkowych marki Sony jest jedną z najbardziej rozbudowanych i różnorodnych na rynku. Jednak gadżet zaprezentowany przez chińską firmę Kipon jest w stanie zadziwić nawet przyzwyczajonych do największych niezwykłości użytkowników korpusów z mocowaniem E. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.


Producentom nie wystarczy już, że mocowanie Sony E jest jednym z nielicznych, do którego podłączyć można obiektywy innych systemów z zachowaniem pełnej funkcjonalności komunikacji elektronicznej, pomiaru światła i autofokusu. Chiński producent optyki i akcesoriów fotograficznych marki Kipon poszedł jednak o krok dalej. Jego oferta wzbogaciła się właśnie o adapter umożliwiający podłączenie do korpusów takich jak Sony Alfa 7 czy a6500 obiektywów marki Canon z mocowaniami EF i EF-S, ale wyposażony dodatkowo w filtr neutralny szary o regulowanej intensywności działania od 1,5 do 7 stopni EV.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem