Klara Kopcińska: to nie moje

Klara Kopcińska: to nie moje

Galeria 2b+R, mieszcząca się w warszawskim apartamentowcu Przyorle, zaprasza na wystawę fotografii Klary Kopcińskiej. Dla wszystkich zwiedzających warto dodać, że galeria jest czynna całą dobę.


"Wybranie jednej dziedziny, w której miałabym się ? jak to się mówi ? realizować, zawsze wydawało mi się niemożliwe. Sztuka, uważam, to coś, co powoduje, że mówimy ?AAAA. To i tak można... No, no?. Siłą rzeczy więc interesuje mnie mieszanie: słów z obrazami, zdjęć ze słuchowiskiem, wideo z żywym aktorem. Często coś, co już istnieje, wkładam w nowy kontekst, obserwując, jak tam się zachowa, czy powie nam coś nowego. Lubię sobie coś wziąć, a to z archiwum rodzinnego, a to z miasta, a to z internetu. TO NIE MOJE to pokaz takich właśnie prac ? osobistych, chociaż powstałych z nie moich, pożyczonych, podglądanych, wziętych ?do ręki? czasem przypadkowo, czasem bardzo świadomie ? znaków, obrazów i słów. Nawet robiąc klasyczne zdjęcia, mam wrażenie, że to tylko pożyczka fragmentu rzeczywistości dla moich własnych celów. Chyba mój stosunek do ?bycia artystą? jest dosyć oldskulowy. Wierzę, że artyście potrzebne są trzy cechy: kreatywność, etos pracy i pokora."


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem