Książki100 najważniejszych zdjęć świataPytania i odpowiedziCytaty dla fotografaNajczęściej wyszukiwane

Dołącz do nas

Google+

Daj się ocenić i oceniaj • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 4


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 13


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 15


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 44


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 3


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 20

Kobieta wolna, kobieta niezależna - konkurs fotograficzny

Kobieta wolna, kobieta niezależna - konkurs fotograficzny

Rusza druga edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, którego głównym przekazem jest idea wolności i niezależności współczesnej kobiety oraz prawo do decydowania o sobie w kwestii podejmowania ważnych życiowych wyborów. Jeśli chcecie za pomocą zdjęć opowiedzieć jakąś historię, albo opowiedzieć się po którejś stronie, wyrazić emocje lub zamanifestować poglądy – czekamy na wasze zdjęcia.


Regulamin konkursu pt. „Kobieta wolna, kobieta niezależna”

Organizatorem konkursu jest Primum Public Relations Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: 00-023 Warszawa, ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000160091, kapitał zakładowy w wysokości 62 500 zł, NIP 526 -10-05-157.

Konkurs jest skierowany do osób pełnoletnich, którym idea kobiety wolnej i niezależnej jest bliska.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i członkowie najbliższych rodzin Primum Public Relations Sp. z o.o., Bayer Sp. z o.o. oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Przesłanie fotografii wraz z wypełnionym i podpisanym oświadczeniem uczestnika Konkursu (Załącznik nr 1) jest równoznaczne ze zgłoszeniem udziału w konkursie.

Każdy uczestnik może nadesłać jedno zdjęcie lub jeden cykl liczący maksymalnie sześć fotografii. Przez cykl fotografii rozumiane są zdjęcia ściśle powiązane ze sobą tematycznie, wspólnie stanowiące kompozycję.

Technika wykonania: czarno-białe lub barwne odbitki o formacie minimalnym 10×15 cm, maksymalnym 20×30 cm albo cyfrowe w formacie jpg lub tif, minimum 3 Mpix.

Nadesłane prace powinny być podpisane na odwrocie/płycie.

Prace należy nadsyłać od 1 sierpnia do 1 września 2008 r. na adres Organizatora konkursu – decyduje data dostarczenia przesyłki. Prace nadesłane w późniejszym terminie nie będą brane pod uwagę.

Na kopertach prosimy umieścić napis: „Kobieta wolna, kobieta niezależna” konkurs 2008.

Prace zgłoszone do Konkursu przechodzą nieodpłatnie na własność Organizatora i nie są zwracane uczestnikom.

Prace przesyłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie indziej niepublikowanymi oraz nieprzedstawianymi na innych konkursach.

Przesłane prace nie mogą zawierać wizerunków osób trzecich ani znaków towarowych lub innych znaków i oznaczeń chronionych prawem.

Uczestnik konkursu z chwilą przekazania pracy konkursowej udziela Organizatorowi oraz Fundatorowi Nagród nieodpłatnie licencji na utrwalanie, zwielokrotnianie dowolną techniką oraz rozpowszechnianie przesłanej pracy w okresie 2 lat od dnia rozstrzygnięcia konkursu.

Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie lub zaginięcie prac w transporcie pocztowym.

Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji prac w materiałach reklamowych i publikacjach związanych z konkursem oraz do zamieszczenia prac w internecie.

Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celu przeprowadzenia konkursu.

Przyznania nagród oraz kwalifikacji zdjęć na wystawę pokonkursową dokonuje jury powołane przez Organizatora.

Nagrodzone lub wyróżnione prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej. Laureaci zostaną poinformowani o decyzji Jury telefonicznie lub e-mailem najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem wystawy.

O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni najpóźniej na tydzień przed uroczystością wręczenia nagród telefonicznie lub e-mailem.

Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowo-pieniężne:
– za zajęcie pierwszego miejsca: lustrzanka cyfrowa Canon EOS 40D + obiektyw Canon 17-85 f/4-5.6 IS USM + karta pamięci Sandisk CF Extreme III 8GB, o wartości PLN 4948 oraz nagroda pieniężna w wysokości PLN 550 ;
– za zajęcie drugiego miejsca: lustrzanka cyfrowa Canon EOS 450D + obiektyw Canon 18-55 f/3.5-5.6 IS USM + karta pamieci Sandisk CF Extreme III 4GB cena + drukarka Canon Selphy CP-740 Card Photo Printer + papier do drukarki Canon KP 108IP, o wartości PLN 3169 oraz nagroda pieniężna w wysokości 352PLN;
– za zajęcie trzeciego miejsca: aparat cyfrowy Canon PowerShot G9, o wartości PLN 1459 oraz nagroda pieniężna w wysokości 162 PLN;

Nadesłanie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na niniejszy Regulamin. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do jury konkursu.

Fundatorem nagród w konkursie jest Bayer Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, pod adresem: 02-326 Warszawa, al. Jerozolimskie 158, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000035338, kapitał zakładowy w wysokości 71 339 000 zł, NIP 526-00-19-068.

Warunkiem wydania nagrody jest złożenie podpisanego oświadczenia podatkowego (Załącznik nr 2), na podstawie którego Fundator wystawi i prześle do właściwego urzędu skarbowego informację PIT-8A.
Organizator nie zajmuje się interpretacją tematu konkursowego.

Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. 1998, nr 102, poz. 650 z późn. zm.) 16.

We wszystkich sprawach spornych decyduje jury.

Wszelkie pytania należy kierować na adres: konkurs-kobieta@primum.pl
Regulamin konkursu jest opublikowany na stronie www.pigulka.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Informacja o zmianie regulaminu zostanie niezwłocznie opublikowana w miejscu określonym w punkcie 23.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

 • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
 • forów dyskusyjnych;
 • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem