Kodak EasyShare C1550

Kodak EasyShare C1550

Kodak EasyShare C1550 to nowa, kompaktowa małpka cyfrowa. Kompakt wyposażony został w 16-megapikselową matrycę i pięciokrotny zoom optyczny.


Kodak EasyShare C1550 to nieco bardziej zaawansowany od swojego kuzyna, drugi prezentowany dziś produkt tego producenta. Kodak postawił tu przede wszystkim na współpracę z serwisami społecznościowymi - specjalny przycisk Share pozwala na przesyłanie materiałów do większości tego typu mediów (Facebook, Flickr, Kodak Gallery, YouTube, Twitter, Or, możemy to w dodatku robić za jednym zamachem. Jest to typowy sprzęt amatorski - kolejna promowana funkcja to rozpoznawanie twarzy, która potrafi określić rysy do dwudziestu osób. Mamy również do dyspozycji multum trybów automatycznych i jeden półautomatyczny, gdzie samodzielnie określamy balans bieli, kompensację ekspozycji, czułość ISO i tym podobne. Urządzenie potrafi nagrywać filmy w rozdzielczości VGA 640 x 480 z prędkością 25 klatek na sekundę. Sugerowana cena detaliczna wyniesie około stu dolarów - nie wiadomo, kiedy sprzęt trafi do sprzedaży.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem