Kodak C813 - od czegoś trzeba zacząć

Kodak C813 - od czegoś trzeba zacząć

Nowy kompakt Kodaka przeznaczony jest dla osób zaczynających zabawę z fotografią oraz nie potrzebujących wyśrubowanych funkcji ani  parametrów aparatu. Kodak C813 posiada matrycę o rozdzielczości 8 megapikseli co pozwoli nam na wykonanie zadawalających wydruków o rozmiarze 76×102cm.


p>Do dyspozycji posiadamy obiektyw o 3x zoomie (36 - 108mm) oraz 5x zoom cyfrowy. Do kadrowania oraz podglądu wykonanych zdjęć posłuży nam 2.4 calowy wyświetlacz LCD. Aparat wyposażono w cyfrową stabilizację obrazu,  czyli wykonywanie zdjęć przy dużej wartości ISO w tym przypadku ISO 1250. Do dyspozycji mamy aż 16 trybów tematycznych oraz 3 tryby kolorystyczne: kolorowe, czarno-białe oraz sepia. Dzięki aparatowi zarejestrujemy również sekwencje wideo w rozdzielczości VGA (640 × 480 pikseli) przy 15 klatkach na sekundę. Aparat posiada 16MB wbudowanej pamięci z czego 10MB możemy wykorzystać na wykonanie zdjęć, a dzięki kartom SD rozszerzymy ją. C813 pozwoli nam również na obejrzenie naszych zdjęć na telewizorach oraz urządzeniach HD. Cena nowego kompaktu Kodaka to 119.95 dolarów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem