Kodak EasyShare ZD 710

Kodak EasyShare ZD 710

Tym razem pod redakcyjną „lupę” bierzemy amatorski aparat kompaktowy, jakim jest Kodak Easyshare ZD 710. Jeśli chodzi o polski rynek konsumencki, aparaty tej firmy nie cieszą się zbyt dużą popularnością w stosunku do konkurencyjnych modeli. Dzieje się tak, gdyż ich potencjalni nabywcy zazwyczaj nie doceniają ich możliwości, dlatego też warto przyjrzeć się im nieco dokładniej.


Kodak EasyShare ZD 710 pod względem wyglądu, jak i estetyki niestety nie wyróżnia się z licznego grona konkurencyjnych aparatów. Nie odnajdziemy w jego kształcie wyjątkowej finezji ani „designerskiego” polotu charakterystycznego dla wielu amatorskich „kompaktów”. Model ten cechują również spore gabaryty (9,78 × 7,75 × 7,26 cm ), co jest konsekwencją umieszczenia w nim dość „dużego” obiektywu.


Kodak EasyShare ZD 710


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem