Kodak Picture Kiosk GS Compact

Kodak Picture Kiosk GS Compact

Kodak wprowadził na rynek nowy kiosk samoobsługowy GS Compact. Jest to urządzenie "entry level", przeznaczone dla mniejszych punktów usługowych. Może wykonać 30 – 50 odbitek dziennie. Mamy do wyboru trzy formaty: 10 x 15, 13 x 18 oraz 15 x 21cm.


Zdjęcie w formacie 10 x 15cm otrzymamy już po 11 sekundach. Dzięki wyposażeniu kiosku w Bluetooth istnieje możliwość bezpośredniego wydruku z telefonów komórkowych. Jest to bardzo dobre posunięcie, zważając na coraz większą popularność telefonów komórkowych z wbudowanymi aparatami fotograficznymi. Poza standardowymi zdjęciami, klienci mogą wykonywać powiększenia oraz drukować zestawy zdjęć. Nowy kiosk posiada również menu w języku polskim.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem