Kolejny miniaturowy aparat od JTT

Kolejny miniaturowy aparat od JTT

Oto kolejna odsłona gadżetów fotograficznych z serii „zmiksujmy aparat fotograficzny z klockami i zobaczmy co nam wyjdzie”. Mieliśmy już aparaty z obudową z klocków, aparaty budowane z klocków Lego czy Nanoblocks, czas zatem przejść na kolejny poziom „klockowatości”. Oto Chobi Cam Block czyli pojedynczy klocek z wbudowanym aparatem i kamerą.


Firma  JTT  ma specjalną serię miniaturowych aparatów – Chobi Cam. Tym razem idąc za modą na wspomnienia z dzieciństwa postawiła na zabawę z klockami. W przeciwieństwie do konkurencyjnych gadżetów innych producentów (a nawet własnych wcześniejszych produktów), o ich najnowszym dziele można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że przypomina aparat. Klocek może służyć za urządzenie szpiegowskie – w końcu kto będzie podejrzewać mały klocek, najprawdopodobniej zgubiony przez dziecko, o możliwości filmowania?


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem