Kompakt prawie idealny. Test Panasonica DMC-FX35

Kompakt prawie idealny. Test Panasonica DMC-FX35

Każdy aparat fotograficzny posiada wady i zalety, które wynikają zarówno z jego przeznaczenia jak i samej konstrukcji, przez co niemożliwe jest więc wskazanie aparatu idealnego. Dla kupującego jedne wady i zalety widoczne są już podczas czytania dokumentacji technicznej aparatu, inne zaś ujawniają się dopiero w trakcie jego użytkowania przynosząc radość lub rozczarowanie. Redakcja Świata Obrazu postanowiła sprawdzić, jak bliski ideałowi jest aparat Panasonic DMC-FX35.


Uruchomienie i obsługa.
Pierwsze uruchomienie i miłe zaskoczenie, gdyż czas potrzebny na osiągnięcie gotowości do robienia zdjęć jest bardzo krótki. Przyciski nawigacyjne oraz kółko wyboru trybów fotografowania są wygodne w użyciu i precyzyjne. Niestety o dźwigni obsługującej funkcję zoom powiedzieć tego nie można. Ma ona na tyle opływowy kształt, że zimą w materialnych rękawiczkach może być problem z obsługą aparatu. Poza tym małym mankamentem istotnych wad w konstrukcji nie stwierdziliśmy.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem