Kompaktowe urządzenie do druku dokumentów i zdjęć - Epson Stylus S21

Kompaktowe urządzenie do druku dokumentów i zdjęć - Epson Stylus S21

Firma Epson poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży niedrogiej, jednofunkcyjnej drukarki atramentowej Epson Stylus S21. Urządzenie ma spełnić wymagania codziennego druku domowego.


Drukarka Epson Stylus S21 nadaję się do drukowania dokumentów, listów, stron www oraz bezmarginesowowych zdjęć o jakości - jak zapewnia producent - dorównującej odbitkom z laboratorium fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie). Urządzenie drukuje z prędkością sięgającą 26 stron na minutę. Epson Stylus S21 wyposażono w atrament Epson DURABrite Ultra. Ta zaawansowana formuła pigmentowa sprawia, że atrament jest odporny na wodę i rozmazywanie.

Producent informuje również, aby uzyskać najlepszą jakość zdjęć, warto skorzystać z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Dostępne są w trzech rodzajach: Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper. Drukarka Epson Stylus S21 oferuje również funkcje umożliwiające szybką i sprawną obsłygę. Opcje Epson PhotoEnhance i Epson Easy Photo Print pozwalają jednym kliknięciem przycisku wyregulować kolor i kontrast obrazu oraz usunąć efekt czerwonych oczu z fotografii. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem