25 czerwca 2009, 11:40
Autor: Teresa Świtkiewicz
czytano: 4692 razy

Kompaktowe urządzenie do druku dokumentów i zdjęć - Epson Stylus S21

Kompaktowe urządzenie do druku dokumentów i zdjęć - Epson Stylus S21

Firma Epson poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży niedrogiej, jednofunkcyjnej drukarki atramentowej Epson Stylus S21. Urządzenie ma spełnić wymagania codziennego druku domowego.

Drukarka Epson Stylus S21 nadaję się do drukowania dokumentów, listów, stron www oraz bezmarginesowowych zdjęć o jakości - jak zapewnia producent - dorównującej odbitkom z laboratorium fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie). Urządzenie drukuje z prędkością sięgającą 26 stron na minutę. Epson Stylus S21 wyposażono w atrament Epson DURABrite Ultra. Ta zaawansowana formuła pigmentowa sprawia, że atrament jest odporny na wodę i rozmazywanie.

Producent informuje również, aby uzyskać najlepszą jakość zdjęć, warto skorzystać z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Dostępne są w trzech rodzajach: Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper. Drukarka Epson Stylus S21 oferuje również funkcje umożliwiające szybką i sprawną obsłygę. Opcje Epson PhotoEnhance i Epson Easy Photo Print pozwalają jednym kliknięciem przycisku wyregulować kolor i kontrast obrazu oraz usunąć efekt czerwonych oczu z fotografii. 
Epson Stylus S21 - kluczowe cechy i funkcje:Drukarka Epson Stylus S21 dostępna będzie w sugerowanej cenie detalicznej 229 zł z VAT.

 

 

Źródło: Informacja prasowa Epsonwww.swiatobrazu.pl