Konferencja Sony 2010

Konferencja Sony 2010

Środa 13 stycznia 2010 roku to dzień, w którym miała miejsce konferencja zorganizowana przez firmę Sony. Redakcja serwisu ŚwiatObrazu.pl miała okazję uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu, które odbyło się w Fabryce Trzciny na warszawskiej Pradze. Poniżej znajduje się krótka relacja fotograficzna z konferencji Sony.


Celem tej imprezy było zaprezentowanie przedstawicielom prasy nowości sprzętowych i programowych, które pojawiają się w bieżącym roku w ofercie Sony. Ponieważ nowe produkty ukazują się zarówno wśród komputerów VAIO, telewizorów BRAVIA, kamer video, aparatów Cyber-shot i lustrzanek, cała impreza była spora a  pobieżne zapoznanie się z nowościami zajmowało w sumie kilka godzin.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem