Konkurs Fotoblog 2010: Wywiad z Krzysztofem Ziętarskim, autorem bloga krzysztofzietarski.pl/365-days

Konkurs Fotoblog 2010: Wywiad z Krzysztofem Ziętarskim, autorem bloga krzysztofzietarski.pl/365-days

W ramach naszego cyklu rozmów z autorami blogów zgłoszonych do Konkursu Fotoblog 2010 zapraszamy do lektury kolejnego wywiadu. Krzysztof Ziętarski prowadzi dwa blogi: zgłoszony do konkursu krzysztofzietarski.pl/365-days i blog.krzysztofzietarski.pl. Opowiada o swoich pierwszych krokach w dziedzinie fotografii, pomyśle na projekt "365 dni" oraz o tym, dlaczego zajmuje się fotografią ślubną.


Katarzyna Mróz: Jakie były Twoje pierwsze kroki w fotografii?
Krzysztof Ziętarski: Fotografii nauczył mnie mój ojciec, który sam pasjonował się nią od najmłodszych lat. To on nauczył mnie technicznych podstaw, a przede wszystkim nauczył patrzenia przez obiektyw i wykonywania zdjęć pełnych treści, które będą dobrą pamiątką – przede wszystkim zdjęć ludzi. To on zabrał mnie, gdy miałem ok.7 lat, na warszawską giełdę fotograficzną, gdzie kupiliśmy mój pierwszy własny aparat, Prakticę BM, którą zdjęcia robiłem nawet jeszcze półtora roku temu. W rodzinnym domu trzymamy albumy ze zdjęciami, w których zawarte są wspomnienia z każdego okresu naszego życia. Ojciec hobbystycznie dokumentował wszystkie wyjazdy, rodzinne spotkania czy po prostu niedzielne spacery. Ja sam z przyjemnością go zastępowałem w tej roli, a na wszelkich wycieczkach klasowych lub pielgrzymkach pełniłem zawsze rolę foto-dokumentalisty.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem