Konkurs Fotoblog Roku 2011 - wybór tygodnia - krajobraz eXtremalny - Wojciech Wandzel

Konkurs Fotoblog Roku 2011 - wybór tygodnia - krajobraz eXtremalny - Wojciech Wandzel

Konkurs Fotoblog Roku 2011 to już ponad trzysta zgłoszonych fotoblogów oraz tysiące oddanych przez publiczność głosów. Tytuł "wybór tygodnia" w każdy poniedziałek przyznaje redakcja serwisu SwiatObrazu.pl, aby pokazać Czytelnikom te najbardziej wartościowe. Wyborem tego tygodnia został fotoblog "krajobraz eXtremalny" tworzony przez Wojciecha Wandzela. Zarezerwujecie więcej czasu, ponieważ stworzony przez Wojciecha Wandzela zbiór fotografii potrafi zatrzymać na dłużej.


Wojciech Wandzel, autor fotobloga "krajobraz eXtremalny"  pisze o sobie "Najpiękniejsze chwile mojego życia to czas spędzony w dziczy, gdzie mogę zredukować swoje potrzeby do absolutnego minimum: spania, jedzenia i oczywiście fotografowania. Góry są dla mnie mistyczne, czuję do nich respekt, jednocześnie coś mnie do nich przyciąga. Fotografia dała mi możliwość wypowiadania się obrazem, dzięki czemu staram się pokazywać to, co widzę, to, co mnie interesuje i to, co dla mnie piękne". Zachęcamy do oddawania głosów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem