Konkurs fotograficzny AGORA Awards 2019 - poznaj najlepsze spośród 130 000 zgłoszonych prac

Konkurs fotograficzny AGORA Awards 2019 - poznaj najlepsze spośród 130 000 zgłoszonych prac

Aplikacja Agora zrzesza fotografów z całego świata. Mogą oni brać udział w cotygodniowych konkursach fotograficznych, w których biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Po 9 miesiącach tegorocznych zmagań i po przejrzeniu ponad 130 000 ogłoszono finalistów konkursu AGORA Awards 2019.


To najważniejszy konkurs fotograficzny związany z tą aplikacją, w którym główną nagrodę stanowi bagatela 25 000 USD (około 100 000 złotych) i podróż do Barcelony na ceremonię wręczenia nagród. Wśród finałowych zdjęć znalazło się 50 najlepszych prac, a decyzja o tym, kto zostanie głównym zwycięzcą zależy od głosowania członków społeczności, którą zrzesza Agora. 
 
W przeciwieństwie do wielu konkursów fotograficznych ten organizowany przez aplikację Agora nie ma kategorii. Zamiast tego ideą jest po prostu zachęcenie fotografów do zgłaszania najlepszych zdjęć. W związku z tym prace są bardzo zróżnicowane, obejmując portrety, krajobrazy, fotoreportaże czy obrazy dzikiej przyrody. Międzynarodowy charakter aplikacji Agora jest zdecydowanie odczuwalny wśród finalistów - lista obejmuje fotografów ze Stanów Zjednoczonych, Ghany, Indonezji, Wietnamu, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy Urugwaju. 
 
Jak zauważa dyrektor generalny Agora i jej założyciel Octavi Royo "Agora Awards 2019 to międzynarodowy konkurs fotograficzny, do którego może dołączyć każdy, przebywający w dowolnym miejscu", dodając, "że dla organizatorów tej zabawy każdy punkt widzenia jest ważny, a na bieg historii fotografii wpływ ma każdy pojedynczy głosujący". 
 
Poniżej znajduje się część wybranych do ścisłego finału zdjęć. Głosowanie potrwa do 30 września. Głos można oddać za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas ceremonii, która odbędzie się 6 listopada.

Konkurs fotograficzny Agora Awards 2019 - poznaj finalistów

konkurs fotograficzny


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem