Te zdjęcia zwierząt z pewnością poprawią Ci humor

Te zdjęcia zwierząt z pewnością poprawią Ci humor

Kadry nagrodzone w konkursie fotograficznym Comedy Wildlife Photo Awards pokazują dziką przyrodę z przymrużeniem oka - Dzięki zwycięskim pracom można poprawić sobie humor i zobaczyć nieco inne oblicze fotografii przyrodniczej, niż to, z którym mamy do czynienia na co dzień. Zobacz więc 15 najzabawniejszych fotografii wyróżnionych w konkursie Comedy Wildlife Photo Awards 2020.


Jak co roku konkurs fotograficzny Comedy Wildlife Photo Awards wyróżnił zdjęcia autorów, którzy pokazali na swoich kadrach przyrodę w nietypowy sposób. Wszystkie zebrane na tych obrazach zwierzęta wyglądają, jakby odgrywały komediowe sceny. Jury wyłoniło 44 finalistów, których prace nie tylko mają poprawiać humor, ale także nieść ważne przesłanie związane z dziką przyrodą. Organizatorom zależy bowiem nie tylko na rozbawianiu ludzi, ale również na zwróceniu uwagi na to, jak istotne jest chronienie przyrody.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem