Poznaj finalistów konkursu fotograficznego Comedy Wildlife Photography Awards 2019

Poznaj finalistów konkursu fotograficznego Comedy Wildlife Photography Awards 2019

Fotografia przyrodnicza może być także pełna humoru. Co roku dowodzą tego prace wyróżniane w konkursie fotograficznym Comedy Wildlife Photography Awards 2019, do którego można zgłaszać zdjęcia ukazujące naturę z przymrużeniem oka. Chociaż zdjęcia są żartobliwe, to wciąż zachowują bardzo wysoki poziom techniczny i artystyczny, a całej imprezie przyświeca szczytna idea.


Do tegorocznej edycji tego konkursu fotograficznego zostały zgłoszonych ponad 4000 prac nadesłanych przez fotografów pochodzących z 68 różnych krajów świata. Spośród tej imponującej puli wyróżniono 40 finałowych zdjęć. Fotografią roku zostało uznane zdjęcie zatytułowane "Łap życie za…" (Grab life by the…) wykonane przez Sarah Skinner. Obraz łączący w sobie czarny humor został zarejestrowany na równinach Botswany i przedstawia lwiątko bawiące się z dorosłym samce w bardzo niefortunny sposób. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem