Konkurs fotograficzny "Jajko", III edycja

Konkurs fotograficzny "Jajko", III edycja

Święta Wielkanocne, które obfitują w jajka, to doskonała okazja do stworzenia oryginalnych ujęć lub zaprezentowania tych, jakie powstały podczas dni świątecznych.

Mamy przyjemność już po raz trzeci zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym „Jajko”, którego zwycięzca otrzyma książkę wydawnictwa Helion oraz e-kurs E-akadedmia.


Sposób podejścia do tematu konkursu jest dowolny - wielkanocne nastroje z pewnością podsuną wiele pomysłów. 
 
Wykonywanie zdjęć jajka to często pierwsze ćwiczenie dla uczestników kursów fotografii lub studentów szkół fotograficznych.
 
Aby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.
 
Konkurs trwa do 20 maja 2014 roku
 
 
Galeria konkursowa
 
Wszystkim Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na fotografie!
 

Nagrody dla I miejsca

 
Książka "Almanach fotografii. Wydanie X" została wydana pod patronatem SwiatObrazu.pl.
 
 
 
 
 
E-akademia fotografii to kurs kompleksowy. Jego ukończenie pozwoli każdemu, nawet początkującemu adeptowi trudnej sztuki fotografii zyskać wiedzę, z którą swobodnie będzie mógł rozwijać dalej swoje praktyczne umiejętności w sposób świadomy i technicznie coraz lepszy. Ten e-kurs różni się od innych wieloma elementami. Po pierwsze – ilością lekcji – jest ich 44. Po drugie – zakresem wiedzy, który obejmuje obszar od zagadnień dla początkujących, poprzez tematy związane z poszczególnymi rodzajami fotografii, obróbką i selekcją aż po zagadnienia bardzo zaawansowane.   Po trzecie – cały materiał - kilka tysięcy stron lekcji, fotografii, przykładów, testów masz do swojej dyspozycji już od pierwszego dnia rozpoczęcia e-kursu. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić - takiego e-kursu jeszcze nie było i nie znajdziecie go nigdzie indziej. Autorami kursu są zawodowi fotografowie, doświadczeni trenerzy i autorzy wielu cenionych opracowań i fotograficznych poradników. 
 

Nagrody dla II oraz III miejsca


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem