Konkurs fotograficzny Jajko, V edycja

Konkurs fotograficzny Jajko, V edycja

Święta Wielkanocne, które obfitują w jajka, to doskonała okazja do stworzenia oryginalnych ujęć lub zaprezentowania tych, jakie powstały podczas dni świątecznych. Mamy przyjemność już po raz piąty zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym „Jajko”.Od czasów starożytnych jajko stanowi symbol odrodzenia, nowego życia, płodności, zdrowia, młodości i powodzenia. A wykonywanie zdjęć jajka to często pierwsze ćwiczenie dla uczestników kursów fotografii lub studentów szkół fotograficznych.
 
Sposób podejścia do tematu konkursu jest dowolny - wielkanocne nastroje z pewnością podsuną wiele pomysłów. 
 
Aby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do odpowiedniej kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.
 
Konkurs trwa do 30 kwietnia 2016 roku
 
 
Wszystkim Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na fotografie!
 
Reklama

Nagroda dla I miejsca

 
Lowepro DSLR Video Fastpack 250 AW
  • kieszeń audio: słuchawki, mikrofon, transmiter/odbiornik, rejestrator głosu, mikser, kable, akcesoria;
  • główna kieszeń: profesjonalna lustrzanka (bez gripa) z założonym obiektywem (klasy do 24-70 mm f/2.8), dwa dodatkowe obiektywy, lampa błyskowa, 15-calowy laptop;
  • wymiary wewnętrzne głównej komory: 26 x 14 x 24,5 cm
 

Nagroda dla II miejsca

 
 
 
E-akademia fotografii to kurs kompleksowy. Jego ukończenie pozwoli każdemu, nawet początkującemu adeptowi trudnej sztuki fotografii zyskać wiedzę, z którą swobodnie będzie mógł rozwijać dalej swoje praktyczne umiejętności w sposób świadomy i technicznie coraz lepszy. Ten e-kurs różni się od innych wieloma elementami. Po pierwsze – ilością lekcji – jest ich 44. Po drugie – zakresem wiedzy, który obejmuje obszar od zagadnień dla początkujących, poprzez tematy związane z poszczególnymi rodzajami fotografii, obróbką i selekcją aż po zagadnienia bardzo zaawansowane.  Po trzecie – cały materiał - kilka tysięcy stron lekcji, fotografii, przykładów, testów masz do swojej dyspozycji już od pierwszego dnia rozpoczęcia e-kursu. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić - takiego e-kursu jeszcze nie było i nie znajdziecie go nigdzie indziej. Autorami kursu są zawodowi fotografowie, doświadczeni trenerzy i autorzy wielu cenionych opracowań i fotograficznych poradników. 
 

Nagroda dla III miejsca

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem