Konkurs fotograficzny Mammal Photographer of the Year - interesujące zachowania ssaków

Konkurs fotograficzny Mammal Photographer of the Year - interesujące zachowania ssaków

Stowarzyszenie The Mammal Society (Stowarzyszenie na rzecz ssaków) ogłosiło listę laureatów konkursu fotograficznego Mammal Photographer of the Year (Fotograf roku - ssaki), przyznając główną nagrodę fotografowi-amatorowi pochodzącemu ze wschodniego Londynu - Roger Cox uchwycił wizerunek miejskiego lisa stojącego na przedniej szybie jego samochodu i zaglądającego przez nią do wnętrza pojazdu.


The Mammal Society to organizacja charytatywna z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zajmująca się działaniami na rzecz ochrony ssaków. W 2018 roku rozpoczęła organizację cyklicznego konkursu fotograficznego Mammal Photographer of the Year. Nie jest to jeszcze konkurs fotograficzny cieszący się przesadnym zainteresowaniem, gdyż do tej edycji napłynęło tylko 300 zgłoszeń, ale trzeba przyznać, że pomimo tego laureaci nadesłali ciekawe propozycje, a sama idea tej imprezy jest na tyle istotna, że warto trzymać kciuki za jej coraz większą popularność w przyszłych odsłonach.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem