Konkurs fotografów NASA wyłonił najlepsze zdjęcia ukazujące prace kultowej agencji

Konkurs fotografów NASA wyłonił najlepsze zdjęcia ukazujące prace kultowej agencji

Oficjalni fotografowie NASA mają niezwykle pasjonującą i ekscytującą pracę, ale raczej trudno im liczyć na wielką sławę. Wszystko za sprawą tego, iż pracują dla agencji rządowej, która udostępnia zrealizowane dla niej zdjęcia w domenie publicznej i są one podpisywane „Photo by NASA”. Aby im to wynagrodzić NASA co roku organizuje wewnętrzny konkurs fotograficzny, który ma nagrodzić wysiłki ich pracowników i zrekompensować dzielenie się na codzień swoimi zasługami.


Konkurs fotograficzny dla oficjalnych fotografów NASA narodził się w 2018 roku z inicjatywy Maura White’a. Ma on stanowi połączenie "przyjaznej konkurencji i uznania za to, co jest tak istotne dla promowania i powodzenia misji realizowanych przez NASA". W konkursie biorą udział wszyscy fotografowie NASA (jest ich około 70), aby zobaczyć, kto wykonał w danym roku najbardziej interesujące zdjęcie. Zgłoszone prace oceniane są przez ekspertów, takich jak np. astronauta Don Petit i edytorka magazynu Air&Space Smithsonian Caroline Sheen.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem