Konkurs fotograficzny Night Mode Photo Contest pokazuje możliwości współczesnych smartfonów

Konkurs fotograficzny Night Mode Photo Contest pokazuje możliwości współczesnych smartfonów

Apple ogłosiło oficjalną listę zwycięzców konkursu fotograficznego Night Mode Photo Contest - W tej imprezie udział wzięło wiele „tysięcy” zgłoszeń (organizatorzy nie ujawniają dokładnej liczby), a jury było zmuszone wybrać zaledwie sześć prac. Warunkiem było wykonanie zdjęć za pośrednictwem trybu nocnego dostępnego w smartfonach iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max.


Wstępnie konkurs fotograficzny przewidywał wyróżnienie pięciu prac, ale najwidoczniej jury nie było w stanie zdecydować się, które spośród nagrodzonych zdjęć odrzucić. W związku z tym podjęto decyzję, aby konkurs fotograficzny Night Mode Photo Contest nagrodził sześciu uczestników. 
 
Nagrodą w tym konkursie jest przede wszystkim rozgłos, jaki przyniesie to wyróżnienie. Otóż zdjęcia będą wykorzystywane w kampaniach na całym świecie, w tym także oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych Apple. Co więcej mają pojawić się także na billboardach i plakatach. Jednocześnie regulamin tego konkursu fotograficznego przewiduje także uiszczanie opłat licencyjnych za wykorzystanie tych fotografii przez Apple na rzecz wyróżnionych uczestników. 
 
Trzeba przyznać, że efekty fotografowania smartfonami są naprawdę imponujące, a zapewnienia producentów odnośnie możliwości fotografowania topowymi modelami po zmroku nie były jedynie przechwałkami. Poniżej można znaleźć sześć nagrodzonych fotografii. 

Konkurs fotograficzny Night Mode Photo Contest - prace 6 laureatów

konkurs fotograficzny


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem