Poczuj dreszcz emocji dzięki zwycięzcom konkursu fotograficznego Red Bull Illume 2019

Poczuj dreszcz emocji dzięki zwycięzcom konkursu fotograficznego Red Bull Illume 2019

Konkurs fotograficzny Red Bull Illume jest adresowany do autorów zajmujących się fotografią sportową (w szczególności sportami ekstremalnymi). W edycji na rok 2019 zwycięzcą został francuski fotograf Ben Thouard, który wykonał zdumiewające zdjęcie podczas surfowania. Zajrzyj do galerii, aby obejrzeć więcej zapierających dech w piersi kadrów.


"Ostatnie kilka lat życia poświęciłem na fotografowanie pod wodą, szukanie nowych, niestandardowych ujęć i nowego sposobu pokazywania surfingu" - zdradził zwycięzca konkursu. Fotografia roku została wykonana na wodach Tahiti. Sportowiec widoczny na zdjęciu to Ale Buchan, który ucieka przed zbliżającą się falą. Fotograf znajdował się pod tą sceną, tak iż mógł uzyskać niesamowity punkt widzenia i zbudować ten dynamiczny oraz zapadający w pamięć obraz. 
 
fotografia sportowa
 
fot. Ben Thouard
 
Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego Red Bull Illume 2019 była rekordowa pod względem liczby zgłoszeń - napłynęło do nie 59 551 zdjęć. W skład jury włączonych było 50 redaktorów, ekspertów sportowych i edytorów. Wśród nagrodzonych prac znajduje się wiele zapadających w pamięć ujęć. Należą do nich m.in. fotografia kolarza zjeżdżającego w dół zbocza w trakcie zaćmienia słońca czy niesamowite ujęcia z perspektywy lotu ptaka. Poniżej możesz zobaczyć wybrane, nagrodzone prace.

Konkurs fotograficzny - Red Bull Illume 2019

fotografia sportowa


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem