Konkurs fotograficzny SkyPixel Aerial Photo&Video - świetna podniebne zdjęcia

Konkurs fotograficzny SkyPixel Aerial Photo&Video - świetna podniebne zdjęcia

Portal SkyPixel co roku organizuje konkurs dla fotografów wykonujących swoje zdjęcia z powietrza - Impreza odbywa się przy współpracy z dużymi markami, takimi jak DJI, Nikon, SanDisk czy WD. Zdobywcą pierwszej nagrody został tym razem Tony Wang, który uchwycił niebywale malowniczy krajobraz wulkanów w indonezyjskim Bromo Tengger Semeru National Park na Jawie Wschodniej.


Nabór zgłoszeń do konkursu fotograficznego organizowanego przez SkyPixel rozpoczął się 3 grudnia zeszłego roku i trwał do 3 lutego.  W zawodach wyróżniono aż 56 uczestników - wyróżnienia obejmowały osoby w poszczególnych kategoriach i finalistów całego konkursu. W sumie obdarowano ich nagrodami o łącznej wartości ponad 117 000 USD (czyli niemal pół miliona złotych). Od uruchomienia w 2014 roku portal SkyPixel zebrał ponad 18 milionów użytkowników ze 140 krajów. Znajdują się tam przede wszystkim zdjęcia powietrzne. 
 
"Jestem naprawdę wdzięczny za to, że znalazłem się w zwycięskiej ekipie" - przyznał Andy Leclerc, zdobywca jednej z nagród głównych. Z kolei juror Chris McLennan pochwalił zdecydowanie głównego zwycięzce Tony’ego Wanga, podkreślając znakomitą kompozycje i postprodukcje jego obrazu. 
 
Poza nagrodami rzeczowymi zwycięzcy mogą liczyć na całkiem spory rozgłos. Ich fotografie są obecnie wyświetlane na stronie głównej SkyPixel, gdzie zobaczło je już ponad milion ludzi. Dodatkowo obrazy te będą prezentowane w salonach DJI na całym świecie. Wybrane spośród nagrodzonych zdjęcia możesz zobaczyć poniżej.

Konkurs fotograficzny SkyPixel Aerial Photo&Video - zobacz wybrane zdjęcia

konkurs fotograficzny


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem