Poznaj laureatów konkursu fotograficznego Sony World Photography Awards 2020

Poznaj laureatów konkursu fotograficznego Sony World Photography Awards 2020

Konkurs fotograficzny Sony World Photography Awards 2020 cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Jest to jeden z największych konkursów fotograficznych, na co duży wpływ ma z pewnością to, iż udział w nim jest darmowy. Nie oznacza to jednak, iż cierpi na tym jego poziom. Prace nagradzane w tym konkursie wyróżniają się zawsze doskonałością techniczną i kompozycja, a także oryginalnym podejściem do fotografowanych motywów. Zobacz prace laureatów wyróżnionych w 13-tej edycji Sony World Photography Awards.


Konkurs fotograficzny Sony World Photography Awards daje świetną okazję do sprawdzenia, jaka jest kondycja światowej fotografii. Odpowiada za to nie tylko ogromna liczba zgłoszeń niemal ze wszystkich zakątków świata, ale również duży wachlarz kategorii, który obejmuje najważniejsze gatunki fotografii. Należą do nich m.in. architektura, kreatywność, odkrycie, fotografia dokumentalna, środowisko naturalne, krajobraz, świat natury i dzika przyroda, portret, sport czy martwa natura.
 
Łącznie na konkurs fotograficzny Sony World Photography Awards 2020 wpłynęło ponad 345 000 zdjęć z 203 krajów. Ponad 135 000 zgłoszeń obejmowało 10 kategorii przewidzianych w konkursie dla profesjonalistów. Pod tym względem była to rekordowa edycja. Poza wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach konkurs ma na celu wyłonienie fotografa roku. Jednakże nazwisko szczęśliwca poznamy 16 kwietnia 2020 roku podczas ceremonii Sony World Photography Awards w Londynie. Wśród laureatów w kategorii profesjonalnej znalazł się Polak - Marcin Płonka.

Konkurs fotograficzny Sony World Photography Awards 2020 - poznaj laureatów kategorii dla profesjonalistów

konkurs fotograficzny


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem