Konkurs fotograficzny "Strzelając śmiechem"

Konkurs fotograficzny "Strzelając śmiechem"

Celem konkursu jest uświadomienie uczestnikom i widzom, że śmiejąc się, mogą być szczęśliwsi. Konkurs ma za zadanie wywołać uśmiech wśród widzów konkursu, a przed uczestnikami postawić nowe wyzwanie, które podniesie umiejętności wzbudzania konkretnych emocji u odbiorców oraz pozwoli na pracę nad siłą przekazu swoich fotografii. Nagrody dla zwycięzców to tablety firmy Wacom Bamboo Special Edition, to nowe urządzenie obsługiwane piórkiem oraz wielodotykowo, o eleganckim, srebrnym lub czarnym wzornictwie dodatkowo z torbą Bambo. Tablety Bamboo Special Edition dopełniają wartościowe programy dodatkowe, takie jak Adobe Photoshop Elements 8, ArtRage 3 i Corel Painter Essentials 4.


Trochę teorii...

Terapia śmiechem – gelotologia – zakłada, że spontaniczny śmiech pomaga  odreagować stres, konflikty, frustracje. Śmiech jest przecież jednym z przejawów radości lub szczęścia u ludzi, a kiedy się śmiejemy, w organizmie wytwarza się tzw. enzym szczęścia. Gelotologia służy wykształceniu umiejętności rozładowania napięć emocjonalnych i stresu, stosowana jest również w profilaktyce zdrowia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem