14 zdumiewających finałowych zdjęć konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2018

14 zdumiewających finałowych zdjęć konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2018

Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, organizator konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2018, zaprezentowało 14 zdjęć, wśród których być może znajduje się zwycięzca całego konkursu. „Być może”, gdyż jak co roku laureaci zostaną wybrani spośród 100 fotografii, które zostaną zaprezentowane w całości dopiero po poznaniu ostatecznych wyników. Wszystko wyjaśni się 16 października 2018 roku podczas finałowej gali, jednakże już teraz warto obejrzeć te14 doskonałych prac, ukazujących różnorodne oblicza natury, a także zapoznać się z komentarzami do nich, które stanowią świetną lekcję przyrody.


To już 54 edycja tego prestiżowego konkursu fotograficznego, do której tym razem napłynęło 45 000 zgłoszeń pochodzących od amatorów i profesjonalistów z 95 krajów. Wybrane obrazy zachwycają warsztatem i uchwyceniem chwil, ukazujących niezwykłe sceny z życia zwierząt i roślin. Tematem przewijającym się wielokrotnie w pracach jest wpływ człowieka na planetę – niestety negatywny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem