25 niesamowitych zdjęć zgłoszonych do konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2019

25 niesamowitych zdjęć zgłoszonych do konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2019

Wildlife Photographer of the Year to jeden z najbardziej prestiżowych (choć można zaryzykować stwierdzenie, że jest numerem jeden) konkursów fotograficznych związanych z dziką przyrodą - Odbywa się corocznie już od 55 lat i właśnie zostało zaprezentowanych 25 fotografii wyróżnionych w kategorii LUMIX People’s Choice Award.


Jak w przypadku wszystkich zdjęć nagradzanych i wyróżnianych w tym konkursie fotograficznym, zaprezentowane przez organizatorów obrazy zachwycają perfekcją techniczną, niesamowitymi spojrzeniami na dziką przyrodę, a także oryginalnymi pomysłami na kadry. Wśród nich można znaleźć przeróżne gatunki zwierząt, sfotografowane zarówno w krainie wiecznych mrozów, jak i w tropikach. Fotografowie nadsyłający zdjęcia na ten konkurs poświęcają także sporo uwagi zwierzętom trzymanym w niewoli. 
 
Warto nadmienić, że aktualnie trwa nabór zdjeć do kolejnej edycji. Warto jednak się pospieszyć, gdyż swoje propozycje można zgłaszać tylko do 12 grudnia 2019 roku. Co więcej od 5 grudnia opłata za zgłoszenie prac wzrośnie z 30 GBP do 35 GBP (odpowiednie około 150 i 175 złotych). Laureatów konkursu poznamy w marcu przyszłego roku. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.
 
Poniżej można obejrzeć 25 zdjęć wyróżnionych w kategorii LUMIX People’s Choice Award.

Konkurs fotograficzny Wildlife Photographer of the Year 2019 - zdjęcia wyróżnione w kategorii LUMIX People’s Choice Award

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem