Zobacz niesamowite zdjęcia wyróżnione w konkursie fotograficznym Wildlife Photographer of the Year 2019

Zobacz niesamowite zdjęcia wyróżnione w konkursie fotograficznym Wildlife Photographer of the Year 2019

Poziom nagradzanych zdjęć w każdej edycji konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year sprawia, że za każdym razem entuzjaści fotografii przyrodniczej oczekują ich z ogromnym zainteresowaniem. Chociaż na ostateczne wyniki trzeba jeszcze trochę poczekać, to już teraz organizatorzy konkursu i towarzyszącej mu wystawy zaprezentowali kilka zdumiewających zdjęć, które stanowią część 100 wyróżnionych obrazów natury.


Wildlife Photographer of the Year to najbardziej prestiżowy konkurs fotografii przyrodniczej na świecie. Organizowany jest po raz 55-ty przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Każdej edycji towarzyszy wystawa pokonkursowa, a ostateczni zwycięzcy ogłaszani są podczas jej otwarcia. Co roku jury wybiera prace nadesłane w ramach różnorodnych kategorii, do których należą m.in. "Zwięrzęta i ich środowisko", "Portrety zwierząt", "Zachowania" (kategoria ta jest podzielona na podkategorie związane z różnymi grupami zwierząt), "Zdjęcia podwodne" czy "Fotografia czarno-biała". Co więcej konkurs przewiduje także nagrody dla młodych twórców w różnym wieku.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem