Poznaj zwycięzcę nagrody publiczności w konkursie fotograficznym Wildlife Photographer of the Year 2020

Poznaj zwycięzcę nagrody publiczności w konkursie fotograficznym Wildlife Photographer of the Year 2020

Organizatorzy konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2020 właśnie ogłosili zwycięzcę w kategorii Nagroda Publiczności przyznawanej w ramach LUMIX People’s Choice Award - Z największym uznaniem spotkała się fotografia autorstwa Sama Rowleya, ukazująca niemal kinową scenę, w której dwie małe myszki walczą ze sobą na peronie londyńskiego metra.


Fotografia wykonana przez zwycięzcę tej kategorii konkursu może wydawać się szczęśliwym strzałem i trafieniem w moment, w którym udało się być we właściwym czasie i miejscu, jednakże zdjęcie powstało w ramach długotrwałego, cierpliwego wyczekiwania idealnej chwili (choć oczywiście refleks, którym wykazałby się fotograf napotykający taką sytuację również zasługiwałby na szacunek). Sam Rowley przyznał, że przez tydzień odwiedzał wiele przystanków londyńskiego metra z nadzieją, że uda mu się uchwycić ciekawą scenę ukazującą zamieszkujące podziemia metropolii myszki. Fotografia ukazuje moment konfrontacji dwóch gryzoni, który trwał ułamek sekundy, zanim zwierzaki znów pognały w sobie jedynie znanych kierunkach. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem