30 listopada 2012, 08:41
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 2878 razy

Konkurs Red Bull Illume 2013 od 1 grudnia

Konkurs Red Bull Illume 2013 od 1 grudnia

Z początkiem grudnia będziesz mógł zgłaszać fotografie do Red Bull Illume 2013, jednego z największych na świecie konkursów dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Organizatorzy opublikowali już nazwiska pierwszych sędziów.

Red Bull Illume 2013 koncentruje się nie tylko na akcji, sporcie i fotografii podróżniczej, ale też na kulturze i stylu życia, jaki kryje się za tymi dziedzinami. W ciągu kilku lat konkurs zdobył renomę jednego z najpopularniejszych tego typu na świecie.

Zobacz takżeRed Bull Illume 2010 - Polak zwycięzcą w kategorii "Spirit"

Pierwszego grudnia Illume otwiera się na wszystkich chętnych. Już teraz poznaliśmy nazwiska pierwszych jurorów. Będą wśród nich Kim Scott-Klark, fotoedytor Daily Mail, Jym Wilson, fotoedytor z USA Today i Richard Brooks, dyrektor działu fotograficznego AFP na rejon Azji i Pacyfiku.

W gremium jurorskim znajdą się również przedstawiciele mediów, tj. Steve Fine ze Sports Illustrated, Hannah McCaughey z Outside, Simon Caney z brytyjskiego Sport i Naima Mancini pracująca dla Italy's Sportweek.

Red Bull Illume 2013
Red Bull Illume 2013
fot. Red Bull

Zdjęcie lifestyle'owe będą z kolei oceniać redaktorzy z magazynów ComplexDesillusionGQ. Łącznie w panelu sędziowskim zasiądzie równo pięćdziesiąt osób. 

Autor najlepsze pracy konkursowej otrzyma nową Leikę S, a najlepsi w każdej z dziesięciu kategorii dostaną Leikę X2. Będą też inne nagrody od partnerów Illume.

[kn_advert]

Źródło: Red Bull Illumewww.swiatobrazu.pl