Konkurs Street Photo - Twoja fotografia uliczna - wyniki

Konkurs Street Photo - Twoja fotografia uliczna - wyniki

Został rozstrzygnięty konkurs "Street Photo - Twoja fotografia uliczna". Zostało do niego zgłoszonych ponad 1200 prac, spośród których poza laureatami pierwszego miejsca i wyróżnień jury, wyłonieni zostali również faworyci publiczności. Zapraszamy do obejrzenia najlepszych prac konkursowych.

Zwycięzca


Po obradach jury w jednej kwestii było bezsprzecznie zgodne. Zdecydowaną większość zgłoszonych do konkursu zdjęć wyróżniał świetny pomysł, inspiracja oraz doskonałe wyczucie chwili. Jednak zabrakło w nich warsztatu, widzieliśmy problemy z ustawianiem ostrości, parametrów ekspozycji lub z samym kadrowaniem. Dlatego też szczególnie zachęcamy do doskonalenia swojego warsztatu, zdobywania wiedzy, dogłębnego poznawania swojego aparatu fotograficznego. Posiadając pełną kontrolę nad warstwą techniczną zdjęcia, pozwolicie tym, którzy oglądają Wasze fotografie, odczuwać to samo, co czuliście podczas ich wykonywania (zobacz galerię konkursową).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem