Konkurs na projekt plakatu targów FILM VIDEO FOTO 2009

Konkurs na projekt plakatu targów FILM VIDEO FOTO 2009

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w konkursie na projekt plakatu XII Targów Sprzętu
Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO, który w roku 2009 odbędzie się po raz pierwszy.


p>Targi FILM VIDEO FOTO to największa i najważniejsza impreza branży fotograficznej i wideo w Polsce, a także jedna z ważniejszych w Europie. Jej ranga i prestiż powodują, że każdego roku w Łodzi prezentują swoje produkty oraz najnowsze osiągnięcia i rozwiązania w dziedzinie przetwarzania obrazu zarówno rodzimi producenci i dystrybutorzy, jak i światowe koncerny. Spotyka się tu, bowiem ponad sto pięćdziesiąt renomowanych firm; są wśród nich między innymi: ALSTOR, ELFO, EPSON, FOTO-7, HEWLETT-PACKARD, KSK DYSTRYBUCJA, LAFOT, MILSO, NIKON, NORITSU, OLYMPUS, SAMSUNG, SONY, TETENAL.

Targi odwiedza ogromna rzesza ludzi związanych w sposób zawodowy lub amatorski z dziedziną obrazowania. Jest to, więc doskonała okazja do spotkań i prezentacji nowości, forum wymiany myśli i integracji branży. Targom, co roku towarzyszy bogaty blok warsztatów, seminariów i prezentacji sprzętowych, spotkań ze znanymi fotografami, którzy chętnie dzielą się tajnikami warsztatu, a także wystawy znanych i uznanych fotografów z całego świata. Dokładne informacje na temat poprzednich edycji targów można znaleźć na stronie WWW.mtl.lodz.pl/fvf

W 2007 roku do zakresu towarowego został wprowadzony nowy punkt ? ?KOMPUTERY ? Cyfrowa Obróbka Obrazu?. Znalazły się w nim: sprzęt do obróbki cyfrowej, wyspecjalizowane peryferia komputerowe, oprogramowanie, systemy wizualizacyjne, nośniki danych. Ponadto targom towarzyszyły warsztaty dotyczące korzystania z programów do grafiki - Photoshopa oraz Corela.

W tym roku chcemy zainteresować targami szersze grono osób zajmujących się grafiką użytkową w sposób profesjonalny. Dlatego też zapraszamy do udziału w konkursie na projekt plakatu targów FILM VIDEO FOTO 2009. Oprócz nagrody, jaką jest wykorzystanie projektu plakatu, przewidujemy też interesujące nagrody rzeczowe (monitor EIZO, tablet graficzny) oraz ekspozycję wybranych przez Komisję Konkursową projektów w formie wystawy towarzyszącej targom.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie w drugiej połowie lutego 2009 roku. W Komisji Konkursowej zasiądą wybitni specjaliści w dziedzinie grafiki reprezentujący wiodące wyższe szkoły artystyczne: prof. Stanisław Iwański (ASP Łódź), prof. Krzysztof Tyczkowski (WSSiP Łódź), Dawid Korzekwa (STGU, ASP Katowice), a także Wojciech Tkaczyński (fotograf, wykładowca PWSFTviT w Łodzi) oraz Izabela Wit (grafik MTŁ). W gronie sponsorów konkursu gościmy firmy: EIZO, Wacom, KSK Dystrybucja, WWW.SwiatObrazu.pl.

Patroni medialni: kwartalnik 2+3D, miesięcznik Computer Arts oraz Digart.pl. Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej wsparło konkurs opieką merytoryczną.

Jesteśmy przekonani, że udział w konkursie oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed kilkunastoma tysiącami osób profesjonalnie i amatorsko zwianymi z branżą szeroko pojętego obrazowania będzie doskonałą formą promocji. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dokładne informacje, regulamin, kartę zgłoszenia oraz logo targów do pobrania znajdą Państwo na stronie WWW.mtl.lodz.pl/fvf
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem