Konost FF - nowe szczegóły

Konost FF - nowe szczegóły

Na początku ubiegłego roku po raz pierwszy usłyszeliśmy o projekcie zupełnie nowego cyfrowego aparatu dalmierzowego Konost FF. Zapowiadany wówczas na przełom 2015 i 2016 roku aparat prezentował się bardzo zachęcająco. I choć ostatecznie z zapowiadanego pierwotnie terminu nie wyszło zbyt wiele, to teraz wreszcie możemy napisać o nim coś więcej. A także – co chyba najważniejsze – podać przewidywaną datę wprowadzenia aparatu do sprzedaży.


Ciekawy film promocyjny i kilka grafik przypominających rendery koncepcyjne – to wszystko, czym dysponowaliśmy prawie 2 lata temu, gdy świat po raz pierwszy usłyszał o projekcie Konost FF. Jak to często bywa w przypadku takich ambitnych niezależnych projektów, terminy uległy poważnemu przesunięciu, na szczęście jednak sam projekt nie został zarzucony. Obecnie, jak informuje producent, prace nad aparatem są już bardzo zaawansowane i dotyczą szczegółów technicznych: kalibracją przetwornika obrazu, współpracą dalmierza i wizjera, dopracowaniem funkcjonalności i ergonomii. Wiadomo też (wreszcie!) coś więcej na temat samego aparatu.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem