Konost FF - projekt nowego dalmierzowca

Konost FF - projekt nowego dalmierzowca

Obserwując ciekawe projekty fotograficzne można odnieść wrażenie, że wielu miłośników robienia zdjęć - szczególnie tych z wieloletnim stażem - tęskni za czymś, co można byłoby określić mianem "czystej formy". Osobom takim przypadnie zapewne do gustu Konost FF. Jest to projekt nowego cyfrowego aparatu dalmierzowego, którego twórcy właśnie opracowali działający prototyp i poszukują inwestora strategicznego, dzięki któremu produkt mógłby trafić na sklepowe półki już w przyszłym roku, a jego prostsza, kompaktowa wersja nawet wcześniej.


Aparaty dalmierzowe nie są obecnie najpopularniejszym typem sprzętu fotograficznego. W praktyce jedyną firmą działającą aktywnie na tym polu jest Leica, której produkty cieszą się opinią sprzętu wyjątkowego, elitarnego i stosownie do tej pozycji wycenianego. Jednak grupa pasjonatów fotografii o zacięciu inżynierskim (a może na odwrót) powołała do życia projekt, którego celem było stworzenie stylowego, nowoczesnego, a przy tym maksymalnie uproszczonego dalmierzowca - tak narodził się Konost. Aparat ten, dostępny w trzech wersjach, którego działający prototyp został już opracowany, ma w założeniu wypełnić lukę w rynku aparatów cyfrowych.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem