Fotograficzne wersje znanych obrazów wykonane w trakcie kwarantanny

Fotograficzne wersje znanych obrazów wykonane w trakcie kwarantanny

Już wielokrotnie namawialiśmy do pozostawania w domu, przy jednoczesnym nierezygnowaniu z fotografii - Teraz przyszła pora na kolejny pomysł - robienie własnych interpretacji znanych obrazów malarskich. Dnia 22 marca na Instagramie powstał profil @covidclassics, na którym czterech współlokatorów przebywających razem na kwarantannie podzieliło się zdjęciami, które są ich własnymi interpretacjami kultowych dzieł malarskich. Co ciekawe do ich zainscenizowania wykorzystują tylko to, co aktualnie mają do dyspozycji w mieszkaniu.


W opisie konta znajduje się precyzyjnie oddająca ich koncepcję informacja - "bez filtrów, bez edycji, tylko my i rzeczy, które znajdują się w naszym mieszkaniu". W rezultacie powstały zabawne fotografie, które mogą poprawić humor w czasie zagrożenia pandemicznego. Jednocześnie te prace zwracają uwagę na fakt, że można pozostać w domu i zachować kreatywność. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem