Koronawirus - kolejny raport na temat stanu branży fotograficznej

Koronawirus - kolejny raport na temat stanu branży fotograficznej

Sytuacja związana z koronawirusem jest naprawdę dynamiczna - Z każdym dniem przybywa przypadków zarażeń i podejmowane są nowe działania mające na celu ograniczenie wpływu epidemii. Dopiero co raportowaliśmy o jego oddziaływaniu na branże fotograficzną, a pojawiają się nowe doniesienia związane z odwoływaniem ważnych imprez fotograficznych i przestojów w dostawach sprzętu.


Odwoływanie imprez masowych 

Na całym świecie odwoływane są niemal wszystkie imprezy masowe, nie mogło to ominąć także najważniejszych branżowych wydarzeń fotograficznych. Sytuacja związana z koronawirusem dotknęła m.in. największe targi smartfonów na świecie czyli Mobile World Congress czy konferencję SXSW. Nie inaczej jest w przypadku targów NAB 2020 - adresowanych do osób związanych z branżą telewizyjną. Jako że w ostatnich latach fotografia i wideo mocno się ze sobą zazębiły, to targi te cieszyły się także sporym zainteresowaniem entuzjastów aparatów. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem