Canon zaprezentuje nowe produkty w trakcie konferencji online

Canon zaprezentuje nowe produkty w trakcie konferencji online

Koronawirus nadal paraliżuje większość imprez masowych - Aby poradzić sobie z tą sytuacją i móc ciekawie zaprezentować najnowsze produkty Canon postanowił zrealizować konferencje w formie transmisji na żywo udostępnianej online. Live stream rozpocznie się 20 kwietnia o godz. 19.00 czasu polskiego. Jak zapewnia Canon będzie to okazja do bezpiecznego „zaprezentowania światu nowych, profesjonalnych produktów i technologii”.


Koronawirus - Canon zaprezentuje nowe rozwiązania w trakcie konferencji online

Konferencja online została oficjalnie ogłoszona niecałe 24 godziny po opublikowaniu raportu, w którym Canon stwierdził, iż sytuacja związana z koronawirusem nie opóźni ogłoszenia oficjalnych informacji na temat nowych pełnoklatkowych bezlusterkowców EOS R5 i EOS R6. Jak wyjaśnił prezes Canon USA Kazuto Ogawa zaprezentowanie informacji o nowościach online jest obecnie jedyną i najlepszą metodą, która pozwoli podzielić się wszystkimi ciekawymi doniesieniami, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo publiczne. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem